Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Technolog Procesu

Obowiązki

Opis pracy:

  • branie udziału w procesach wdrożeniowych
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • projektowanie nowych rozwiązań produkcyjnych
  • nadzór nad efektywnością bieżących rozwiązań
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

Jakie warunki powinien spełniać Kandydat:

  • minimum rok doświadczenia w pracy jako Technolog Procesu
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • samodzielność
  • umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • przejrzyste reguły premiowania
  • opiekę i wsparcie przełożonego
  • pozytywny zespół
  • profesjonalny onboarding