Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Technik utrzymania ruchu

Obowiązki

Opis zadań:

  • odpowiedzialność za zapewnienie ciągłej pracy maszyn
  • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn
  • rozwiązywanie bieżących problemów występujących podczas pracy maszyn
  • praca w zgodzie z harmonogramem
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • znajomość obsługi komputera
  • znajomość specyfiki pracy w branży produkcyjnej
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • sumienność

Oferujemy

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • umowę o pracę
  • miłą atmosferę pracy
  • szkolenia i kursy dodatkowe
  • możliwość awansu