Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Twój zakres obowiązków

  • przeglądy oraz konserwacja systemów niskoprądowych oraz systemów automatyki

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień CCTV, KD, SSWiN – udokumentowana praca min. 1 rok
  • znajomość podstaw budowy i serwisu komputerów
  • znajomość podstaw zagadnień LAN, WAN
  • znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - dyżury 12h/24 – wymóg konieczny
  • prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny
  • znajomość j. polskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym – wymóg konieczny
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • pracę w spółce D2S Sp. z o.o. nalężącej do GK WASKO
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość udziału w wycieczkach zakładowych – zwiedzanie kraju i zagranicy

Benefity

Spotkania integracyjne
Ubezpieczenie na życie
Świętowanie urodzin
Parking dla pracowników
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Program poleceń pracowników
Brak dress code'u

Dodatkowe Informacje

Do spółki D2S Sp. z o.o. należącej do Grupy Kapitałowej WASKO, której przedmiotem działalności jest m.in. projektowanie, wykonawstwo oraz eksploatacja sieci światłowodowych aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Technik Serwisu.

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1