Stanowisko ds. realizacji polityki kadrowej

Zabrze
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Cel istnienia stanowiska:

zapewnia realizację zadań związanych z wprowadzaniem w TJO i Centrum Informatycznym narzędzi polityki kadrowej

Zadania stanowiskowe:

  • uczestniczy w pracach dotyczących wprowadzania nowych narzędzi polityki kadrowej w TJO i Centrum Informatycznym
  • uczestniczy w procesie rekrutacji pracowników do TJO i Centrum Informatycznym
  • organizuje proces adaptacji nowozatrudnionych pracowników w TJO i Centrum Informatycznym
  • opracowuje projekty analiz kadrowych dla potrzeb polityki kadrowej TJO i Centrum Informatycznego

Wymagania

Niezbędne:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie minimum 1 rok pracy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia)
  • doświadczenie minimum 1 rok na stanowisku związanym z wdrażaniem projektów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

Wymagania dodatkowe

  • mile widziana umiejętność obsługi programów SAP HR
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • umiejętność sporządzania sprawozdań statystycznych do GUS z zakresu spraw kadrowo-płacowych

Jeśli jesteś osobą:

  • zorientowaną na cel/na jakość
  • nastawioną na rozwój
  • potrafisz rozwiązywać problemy

to zachęcamy do aplikowania wybierając Aplikuj na dole oferty

Wymagane dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie kandydat się ubiega
  • dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i doświadczenie

za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji przez formularz rekrutacyjny

Dodatkowe informacje

  • poszukujemy 1 kandydata
  • proces rekrutacji obejmować będzie test wiedzy oraz rozmowę kwalifikacyjną
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
  • nadesłanych dokumentów nie zwracamy
  • dokumenty wysłane po terminie nie będą uwzględnione
  • dokumentacja niekompletna nie będzie rozpatrywana

Oferujemy

Oferujemy:

  • 1 etat - umowa o pracę na zastępstwo
  • ruchomy czas pracy
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • pakiet dopłat z ZFŚS dla pracowników i członków ich rodzin
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach

Do składania dokumentów zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami

Wyposażenie stanowiska pracy

  • sprzęt komputerowy
  • sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę
  • miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego
  • budynek 4-piętrowy z 2 windami
  • wejście do budynku bezpośrednio z chodnika
  • drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie
  • przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia umożliwiająca wjazd wózka na I piętro
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na III piętrze
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami

Źródło: Zus/Praca