Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji-lista kandydatów

Hrubieszów
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Cel stanowiska

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia)

Wymagania dodatkowe

  • znajomość ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
  • znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Wymagane dokumenty należy złożyć w języku polskim

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które ubiega się kandydat
  • skany dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i doświadczenie zawodowe