Stanowisko ds. egzekucji (RED_Z_WarszawaIII)Z

Warszawa
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Zadania w komórce organizacyjnej:  Wydział Realizacji Dochodów

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia dochodzenie należności w ramach prowadzonych postępowań egzekucyjnych i upadłościowych.

Termin, do którego należy składać dokumenty: 08.05.2024 r.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Wymagania niezbędne:

- wykształcenie średnie

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe (prawo, administracja, ekonomia, finanse, bankowość, polityka społeczna),
- minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi.

Wymagania dodatkowe:

- podstawowa znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

- podstawowa znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego,
- podstawowa znajomość Ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji

- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych,

- umiejętność obsługi pakietu MS Office (MS Word, MS Excel)
Zachęcamy do składania dokumentów.

 Wymagane dokumenty:

- list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie ubiega się kandydat (nr telefonu) oraz miejsca świadczenia pracy,

- CV,

- kopie dokumentu potwierdzającego posiadane niezbędne wykształcenie oraz inne dokumenty posiadanego wykształcenia,

- kopie świadectw pracy dokumentujących staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy.

Dodatkowe informacje:

- oferujemy umowę na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy,

- proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu (test)

- dokumenty składamy w języku polskim

- skontaktujemy się telefonicznie z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
- oferty niekompletne nie będą rozpatrywane
- oferty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane
- miejsce świadczenia pracy: III Oddział ZUS w Warszawie
ul. Czerniakowska 16 , 00-701 Warszawa.