Oferta opublikowana14.05.2024
Oferta wygasa08.08.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Krańcowa 28, 61-037 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Utrzymanie w czystości pomieszczeń biurowych, sanitarnych i socjalnych. Praca w godzinach od 8-12

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 23.05.2024

Data zakończenia: 31.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: niekaralność, skrupulatność, dokładność, doświadczenie na stanowisku - wymagane (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Pracodawca

Nazwa: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "CZA-TA" Niciak Spółka Jawna

Adres: Żabia 15, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: świadectwo pracy, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1