Sprawdzanie punktów cukierniczo-piekarniczych

Łódź
Oferta opublikowana11.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna, mobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisko kontrolera punktów cukierniczo – piekarniczych. Miejsce pracy: Łódź, okolice Warszawskiej

Obowiązki

  • kontrola 10-12 punktów dziennie w całej Łodzi, Zgierzu, Strykowie i Białej
  • kontrola czystości na punktach
  • sprawdzanie trzeźwości pracowników
  • sporządzanie raportów dot. punktów
  • wysyłanie poczty oraz pism

Wymagania

  • badania sanitarno - epidemiologiczne
  • punktualność i chęć do pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • samochód służbowy
  • płatne szkolenie wdrażające
  • pracę w systemie powyżej 8 godzin
  • umowę cywilnoprawną na start
  • stawkę godzinową od 22 zł netto na start po okresie szkoleniowym

Dodatkowe informacje

  • Jeśli jesteś osobą, która ceni uczciwość, jest zmotywowana do pracy i gotowa na nowe wyzwania, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy profesjonalne szkolenie, wsparcie doświadczonych pracowników oraz możliwość rozwoju zawodowego.