Spedytor lotniczy (eksport)

Warszawa
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa06.07.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie transportów przesyłek frachtu lotniczego w eksporcie na terenie całego świata
  • Współpraca z agentami i liniami lotniczymi
  • Przygotowywanie wycen dla klientów oraz zapytań od działu handlowego
  • Nadzór nad realizacją przesyłek w ścisłej współpracy z klientami
  • Organizowanie transportów drogowych do lotniska

Wymagania pracodawcy

  • Min. 2-letnie doświadczenie w samodzielnej realizacji zleceń w obszarze frachtu lotniczego w eksporcie lub imporcie
  • Dobra znajomość zagadnień przepisów oraz dokumentacji związanej z transportem lotniczym
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Zdolność budowania relacji z klientami i podwykonawcami
  • Umiejętność szybkiego reagowania oraz podejmowania decyzji obarczonych presją czasu

Pracodawca oferuje

  • Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z realną perspektywą szybkiego przejścia na umowę na czas nieokreślony
  • Parking dla pracowników
  • Dobrze skomunikowaną lokalizację biura firmy
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Kartę multisport oraz dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1