Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów

Obowiązki

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- Prowadzenie optymalnego procesu zakupowego, utrzymanie płynności dostaw,

- Negocjowanie z dostawcami, wybór najkorzystniejszych ofert, zawieranie umów,

- Analiza kosztów, dążenie do ich optymalizacji,

- Przygotowanie raportów, prezentacji, dokumentacji,

- Prowadzenie bazy dostawców.

Wymagania

Idealny/a kandydat/ka:

- Posiada min. 3-letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku,

- Ma wyższe wykształcenie, najchętniej związane z branżą,

- Zna biegle MS Office, język angielski,

- Jest świetny/a w negocjacjach, analizie, długofalowym utrzymywaniu relacji służbowych,

- Cechuje się odpowiedzialnością i skrupulatnością.

Oferujemy

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia,

- Benefity,

- Możliwość częściowej pracy zdalnej,

- Narzędzia pracy.