Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania ERP

Kraków
Oferta opublikowana08.04.2024
Oferta wygasa03.07.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Twój zakres obowiązków

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, otwartej, ambitnej i lubiącej wyzwania.

Jeśli rozumiesz procesy biznesowe, z łatwością identyfikujesz ból klienta i potrafisz prowadzić negocjacje handlowe – to stanowisko dla Ciebie. Gwarantujemy wsparcie i ciekawe wyzwania!

---> Samodzielne, systematyczne i aktywne budowanie portfela klientów;

---> Ofertowanie, negocjacje i sprzedaż projektowa rozwiązań ERP zgodnie z założonym planem sprzedażowym;

---> Wstępna analiza biznesowych potrzeb klienta pod kątem oferowania nowych rozwiązań;

---> Prowadzenie prezentacji sprzedażowych;

---> Raportowanie swojej pracy oraz tworzenie planów sprzedaży;

---> Monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji;

---> Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych, konferencji, targów, webinariów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z klientem, najlepiej w aktywnej sprzedaży B2B;
  • Umiejętność negocjacji i finalizowania umów sprzedażowych;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozumienia procesów klienta;
  • Orientacja na cel i wysoki poziom motywacji wewnętrznej;
  • Otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Gotowość do podróży służbowych do połowy czasu pracy;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami anglojęzycznymi;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • MILE WIDZIANE: Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT do branży przemysłowej (B2B);
  • MILE WIDZIANE: Znajomość procesów finansowo-księgowych;
  • MILE WIDZIANE: Znajomość obsługi ERP (SAP);

To oferujemy

  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę o prace,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od zaangażowania i wyników sprzedaży,
  • Samochód służbowy,
  • Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym i bardzo doświadczonym zespole,
  • Bogaty pakiet BENEFITÓW (Prywatny pakiet medyczny, grupowe ubezpieczenie na życie, program Multisport, paczki okazjonalne),
  • Samodzielność w działaniu,
  • Stały rozwój – szkolenia branżowe oraz w zakresie rozwoju osobistego,
  • Darmowe lekcje angielskiego w godzinach pracy.

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Służbowy telefon do użytku prywatnego
Paczki świąteczne
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie nauki języków obcych
Służbowy samochód do użytku prywatnego
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1