Specjalista ds. księgowych z j. angielskim (m/k)

Lublin
Oferta opublikowana06.02.2024
Oferta wygasa06.05.2024

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego klienta, lidera na rynku telefonii komórkowej, do międzynarodowego centrum usług księgowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny:MKJA/02/2024

Zakres obowiązków:

  • Ewidencja nakładów inwestycyjnych (CapEx),
  • Wystawianie dokumentów OT zgodnie z procesem u klienta wewnętrznego,
  • Księgowanie transakcji dotyczących środków trwałych w systemie Oracle Fusion,
  • Weryfikacja poprawności otrzymanych transakcji oraz ich zgodności z procesem księgowym,
  • Poszukiwanie obszarów do usprawnień w obsługiwanych procesach,
  • Przygotowywanie uzgodnień, analiz i raportów związanych z środkami trwałymi,
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami wewnętrznymi spółki.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min.  B2, - swobodna komunikacja w j. angielskim,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • Chęć rozwoju w obszarze finansów,
  • Mile widziana znajomość systemów ERP.

 Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży rachunkowości i finansów, w międzynarodowym środowisku pracy,
  • Umowę o pracę,
  • Udział w ciekawych projektach lokalnych i centralnych,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pracę na systemach wykorzystywanych przez korporacje i duże firmy,
  • Możliwość korzystania z szerokiej palety benefitów pracowniczych obejmujących karty sportowe, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie itp.,
  • Pracę w systemie hybrydowym - 2 dni w biurze/3 dni zdalnie.

www.imar.com.pl

IMAR Service Group

Agencja Pracy Tymczasowej
nr rejestru 114