Specjalista ds. IT

Łódź
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.07.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżait

O projekcie

Poszukujemy specjalisty ds. IT, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie infrastrukturą IT oraz wsparcie techniczne dla naszej firmy. Osoba na tym stanowisku będzie miała kluczową rolę w zapewnieniu płynności działania systemów informatycznych oraz wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych.

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, analiza oraz rozwiązywanie zgłoszeń od lokalnych użytkowników.
  • Rozwiązywanie problemów użytkowników związanych z wykorzystaniem dostępnych rozwiązań IT dotyczących sprzętu, oprogramowania oraz dostępu do sieci.
  • Udział w zarządzaniu systemem ERP oraz udzielanie wsparcia w zarządzaniu bazą danych produktów.
  • Modernizacja i modyfikacja wewnętrznych przepływów pracy z perspektywy oprogramowania i sprzętu.
  • Monitorowanie wydajności systemów oraz diagnozowanie problemów.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa danych i infrastruktury IT.
  • Wsparcie techniczne dla pracowników w zakresie użytkowania sprzętu i oprogramowania.
  • Wdrażanie nowych technologii oraz udział w projektach informatycznych.
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej.
  • Automatyzacja procesu tworzenia etykiet oraz realizacja zamówień dropshippingowych we współpracy z Działem Logistyki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min.1 rok),
  • Podstawowa znajomość jednego z: Python/Java/SQL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomości pakietu Microsoft Office na poziomie średnio zaawansowanym – szczególnie Excel
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów pierwszej i drugiej linii wsparcia
  • Samodzielność, staranność i terminowość w realizacji zadań
  • Znajomość systemów ERP oraz baz danych będzie dodatkowym atutem.
  • Wiedza na temat komunikacji między systemami (REST/SOAP API) oraz znajomość narzędzi typu Postman
  • Doświadczenie w pracy w projektach w metodyce Agile/SCRUM

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne środowisko pracy
  • Praca w młodym i wysoce zmotywowanym zespole
  • Świetne możliwości nauki i rozwoju
  • Praca w firmie pełnej entuzjazmu i ducha zespołowego, w kulturze, która zachęca do przedsiębiorczości, zwinnego myślenia

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Owoce
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie nauki języków obcych
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1