Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżamarketing / reklama / pr

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Social Media Manager

Obowiązki

  • wdrażanie strategii komunikacji
  • zarządzanie pracownikami
  • pisanie angażujących i poprawnych stylistycznie tekstów
  • monitorowanie ruchu w social mediach
  • monitorowanie działań konkurencyjnych firm

Wymagania

  • mile widziany dyplom uczelni wyższej
  • doskonała samoorganizacja
  • znajomość Facebooka, Twittera, Instagrama, Patronite
  • język angielski na poziomie średniozaawansowanym
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • benefity pozapłacowe
  • telefon i laptop
  • opiekę medyczną
  • owocowe piątki