Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Senior General Ledger

Obowiązki

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • rejestrowanie dokumentów księgowych zakupowych i sprzedażowych
  • kontrolowanie poprawności podatkowej dokumentów księgowych
  • przygotowywanie rejestrów podatku VAT, sporządzanie deklaracji podatkowych
  • kontrolowanie gospodarki magazynowej
  • bieżące kontakty z Urzędem Skarbowym
    w zakresie rozliczeń podatkowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • min.3-letniego doświadczenia zawodowe
    na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego ekonomicznego
  • biegłej znajomości przepisów rachunkowych
  • rzetelności, dokładności i terminowości
    w wykonywanych zadaniach
  • znajomości języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość zwiększania kompetencji i doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • premie