Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżakontrola jakości

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Quality Manager

Obowiązki

Obowiązki:

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją SZJ oraz raportami i analizami w zakresie funkcjonowania SZJ
  • czynny udział w doskonaleniu i utrzymywaniu SZJ
  • nadzór i doskonalenie wskazanych procesów w aspektach jakościowych
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • kontakt z jednostkami certyfikującymi wyroby IBP w celu utrzymania aktualnych oraz pozyskiwania nowych aprobat i certyfikatów
  • kontakt z klientem w zakresie reklamacji, audytów oraz działań korygujących i zapobiegawczych
  • przeprowadzanie analiz 5Why, Ischikawa

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie min 1 rok na podobnym stanowisku (zarządzanie jakością)
  • znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • uprawnienia audytora wewnętrznego wg PN EN ISO 9001:2015
  • znajomość wymagań normy EN ISO 9001:2015
  • praktyczna znajomość narzędzi jakości 5Why, Ischikawa, FMEA, SPC, 8D
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość pakietu MS Office (MS Excel, Power Point, MS Word)
  • bardzo dobre zdolności analityczne

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, program lojalnościowy, dofinansowanie do wakacji i świąt, pakiety sportowe)