Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa20.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy: Stanowisko: Pracownik produkcji Miejsce pracy: Zabrze

Obowiązki

  • usuwanie wad i wstępna kontrola jakości produktów
  • wykonywanie prac takich jak: montaż, oklejanie, pakowanie
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • składowanie i zabezpieczanie produktu na paletach

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe
  • zdolności manualne
  • dobra organizacja pracy własnej
  • gotowość do pracy w systemie IV-brygadowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość przejścia bezpośrednio do struktur Klienta
  • atrakcyjny system premiowy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz pakiet medyczny

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1