Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pracownik - magazynier

Obowiązki

- załadunek / rozładunek dostaw
- obsługa wózka widłowego
-przyjmowanie, wydawanie oraz kompletowanie towaru zgodnie z przyjętymi procedurami
- dbałość o powierzony towar, sprzęt oraz narzędzia pracy
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy i w magazynie
- współpraca z innymi działami

Wymagania

  • jesteś punktualny i dokładny,
  • uczciwość i rzetelność to Twoje mocne strony,
  • potrafisz pracować w zespole i pracujesz zawsze zgodnie ze standardami panującymi w firmie.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze (miesięczne)
  • cenne doświadczenie zawodowe
  • możliwość rozwoju własnych kompetencji i awansu
  • dopłatę do dojazdów