Pracownik hali w markecie spożywczym

Wrocław
Umowa zlecenie28 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa09.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat, dodatkowa
Branżasprzedaż i obsługa klienta
  • Agencja Pracy Tymczasowej BeFlexi Sp. z o.o., wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 28050. Partner platformy Jobel.pro.

Twój zakres obowiązków

  • Układanie towaru na półkach, w lodówkach i ladach chłodniczych
  • Zmiana ekspozycji produktów
  • Prace pomocnicze na hali sprzedażowej i magazynie

Wymagania pracodawcy

  • Aktualna książeczka sanepid lub orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Dyspozycyjność
  • W przypadku obcokrajowców: komunikatywna znajomość języka polskiego

Pracodawca oferuje

  • Szybkie podpisanie umowy online bez wychodzenia z domu,
  • WYPŁATA TERAZ - dostęp do części wypracowanego wynagrodzenia w czasie rzeczywistym, już od pierwszej godziny pracy,
  • Podgląd grafików i wolnych zmian w aplikacji pracowniczej,
  • Program "Poleć znajomemu" - Polecaj pracę znajomym i zyskaj dodatkowe wynagrodzenie
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1