Oferta opublikowana04.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka

Obowiązki

Stuart to jedna z aplikacji kurierskich. Jej celem jest szybkie i bezpieczne realizowanie zamówień. Wystarczy, że odbierzesz przygotowaną z restauracji dostawę i dowieziesz ją do wyznaczonego celu.

Wymagania

  • Ukończone 18 lat.
  • Samochód, rower lub skuter.
  • Język polski lub angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

- bazę zależną od dystansu:
0 - 1.75 km = 7.50 zł
1.75 - 3.5 km = 9.25 zł
3.5 - 6.0 km = 11.00 zł
6.0 + km = 2 zł + (1.90 zł x km)
- bonus 7.50 zł (x mnożnik) za każdą dodatkową dostawę w multidropie,
- wysokie mnożniki,
- wypłaty co tydzień.

Kliknij Aplikuj, otworzy Ci się nasza strona - kliknij “Zostań kurierem” i zostaw swoje dane.

Jeśli będziesz potrzebował/a wsparcia, to służymy pomocą od pon. do pt. od 9:00 do 17:00.
W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami 537 373 138 bądź odwiedź nas w biurze przy ul. Orawska 5/U1 w Krakowie.