Praca Shoppera nowej aplikacji dostawczej

Warszawa
Oferta opublikowana04.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka

Obowiązki

  • Szukamy kurierów do nowej aplikacji! Lola Market to apka, za pomocą której klient może zamówić zakupy z Biedronki prosto do domu.
  • Wejdź na wyższy poziom - zostań Shopperem. Będziesz odpowiedzialny/a za kompletowanie zamówienia z uśmiechem na twarzy i jego bezpieczną dostawę. To bardzo prosta i przyjemna praca!
  • Pracujesz w wybranej okolicy (Ursynów/Mokotów, Prawa strona Wisły, Śródmieście) i obsługujesz zamówienia z jednego magazynu. Pracujesz w godzinach działania aplikacji.
  • Jak to działa? Przyjmujesz zlecenie poprzez aplikację, kompletujesz zamówienie i dostarczasz zakupy pod wskazany adres.

Wymagania

  • auto i prawo jazdy
  • biegła znajomość języka polskiego - będziesz komunikować się z klientami, więc musisz czuć się swobodnie w trakcie rozmów
  • terminowość/niezawodność to Twoje drugie imię - musisz dostarczać zamówienia na czas
  • możliwość wyrobienia książeczki sanepidu
  • uśmiech i pozytywne nastawienie :)

Oferujemy

  • wypłaty co tydzień
  • wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie - 45 zł za zamówienie
  • elastyczny grafik - to Ty decydujesz, kiedy i jak dużo czasu poświęcisz na pracę,
  • możliwość awansu w strukturach firmy,
  • wsparcie i pomoc od pon. do pt. od 9:00 do 17:00.

Dodatkowe informacje

  • Aby dowiedzieć się więcej, kliknij Aplikuj i zostaw dane.
  • Możesz też do nas zadzwonić +48 537 363 732 lub przyjść na szkolenie 3.08 (czwartek). Miejsce spotkania: Aleja Prymasa Tysiąclecia 78A, Warszawa w godz. 12:00-15:00.