Oferta opublikowana04.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

Obowiązki

Aplikacja umożliwia klientom zrobienie drobnych, podstawowych zakupów i otrzymanie ich w 15 min!
Zakupy dostarczane są w ciągu kwadransa za pomocą dostawców na rowerach, skuterach i motocyklach. Ograniczamy ilość ciężkich zakupów - żadnych zgrzewek wody. Po każdym zrealizowanym zleceniu kurier wraca do swojego sklepu.
Kurierzy dowożą zamówienia w promieniu 2 km.
Pracujesz, ile chcesz! Aplikacja działa od 7:00 do 23:00, a Ty możesz pracować w dowolnych porach, dorywczo lub każdego dnia. Nie ma minimalnej ilości godzin do przepracowania.

Wymagania

- własny środek transportu (rower lub skuter/motocykl),
- znajomość języka polskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- musisz być pełnoletni/a,
- musisz przejść szkolenie z pracy w aplikacji,
- telefon z dostępem do internetu.

Oferujemy

- wypłatę otrzymujesz co tydzień,
- elastyczne godziny pracy,
- wsparcie i pomoc od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00,
- pracę od zaraz.

Zarobki zależą od:
1. Stawki podstawowej - jako kurier otrzymujesz stałą stawkę godzinową.
2. Bonusu za zamówienia - za każde zrealizowane zamówienie dostaniesz bonus.
3.Pory dnia - stawki uzależnione są od pory dnia.

Przykład Kurierki Gosi:

Gosia w poniedziałek rozpoczęła pracę o godzinie 19:00. Gosia zrealizowała 2 zamówienia w ciągu godziny czyli zarobiła: 9 zł + 2x10 zł = 29 zł brutto/h.

Natomiast w piątek o godzinie 19:00 Gosia również zrealizowała 2 zamówienia w ciągu godziny i zarobiła: 9 zł + 2x12 zł = 33 zł brutto/h.

Kliknij Aplikuj, otworzy Ci się nasza strona - kliknij “Zostań kurierem” i zostaw swoje dane.

Jeśli masz jakieś pytania, to zadzwoń do nas: 537 383 437 lub odwiedź nasze biuro stacjonarne przy ul. Tagore 3 w Warszawie.

Dodatkowe informacje