Oferta opublikowana08.04.2024
Oferta wygasa03.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn, robotów i urządzeń z zakresu oświetlenia,
  • dbanie o właściwy stan techniczny maszyn z zakresu mechaniki (konserwacja i drobne naprawy).

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji lub podobnym stanowisku- mile widziane.
  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki i znajomość funkcjonowania maszyn i urządzeń mechanicznych.
  • dobry wzrok, spostrzegawczość oraz systematyczność.
  • zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie- z możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • praca w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym,
  • szkolenie stanowiskowe,
  • opieka koordynatora,
  • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 400 zł brutto.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1