Umowa o pracę240-250 kr (NOK)brutto / godz.
Oferta opublikowana22.04.2024
Oferta wygasa18.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • W Jobzone posłgujemy się językiem polskim ,angielskim i norweskim - język nie jest dla tego absolutnie barierą bys ty, jako murarz/plytkarz mogł aplikować o prace u nas w Trondheim . Poszukiwane sa osoby potrafiace samodzielnie zaplanowac i wykonac zlecone zadania pracy, ktore wykazuja sie obowiazkowoscia, zaangazowaniem i inwencja. Mile widziane potwierdzenie wyksztalcenia w zawodzie, lecz dlugie doswiadczenie kompensuje jego brak.

Obowiązki:

  • Murowanie - cegla budowlana, cegla klinkierowa, pustaki, kamien naturalny.
  • Renowacja fasad.
  • Tynki systemowe oraz cienkowarstwowe.

Wymagania:

  • Minimun 3 lata doswiadczenia zawodowego jako murarz.
  • Znajomsc norweskich technik budowlanych ( mile widziane).
  • Znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego
  • Motywacja i zaangazowanie.
  • Wysoka etyka pracy i kultura osobista.

Zapewniamy:

  • Dobre, uczciwe warunki pracy oraz wynagrodzenie.
  • Zroznicowane zadania u powaznych klientow.
  • Jeden z najlepszych systemow BHP w branzy.
  • Ubrania robocze.
  • Pomoc z zakwaterowaniem.
  • Polskojezyczny konsulent w trakcie zlecenia.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1