Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Monter

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • montaż oraz instalacja urządzeń gazowych, wodnych, grzewczych oraz sanitarnych
  • instalacje domowe umożliwiające zaopatrzenie w wodę pitną
  • instalacja oraz konserwacja systemów ściekowych, grzewczych
  • renowacja oraz wymiana instalacji w starych oraz montaż instalacji w nowych budynkach
  • doświadczenie w pracy z rurami miedzianymi oraz plastikowymi (lutowanie, prasowanie, wyginanie), biały montaż

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie
  • samodzielność o odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • kultury osobistej

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania czynności służbowych
  • benefity pozapłacowe