MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC ORAZ LEGALIZACJI ZATRUDNIENIA (K/M)

Gorzów Wielkopolski
Oferta opublikowana24.05.2024
Oferta wygasa17.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace
Rodzaj stanowiskamłodszy specjalista (junior)

Obowiązki

  • Pomoc w dokonywaniu rozliczeń i sporządzaniu deklaracji w zakresie ZUS, PFRON, GUS
  • Obsługa kadrowa pracowników (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne, zaświadczenia, skierowania, świadectwa pracy itp.)
  • Prowadzenie i aktualizacja akt osobowych i dokumentacji pracowniczej
  • Rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (listy obecności, urlopy, zwolnienia lekarskie)
  • Współpraca z Urzędem Wojewódzkim i Urzędem Pracy i innymi Urzędami w zakresie zatrudniania obcokrajowców
  • Wsparcie, współpraca i doradztwo w zakresie niezbędnych dokumentów i spraw związanych z legalizacją zatrudniania cudzoziemców
  • Przygotowanie oświadczeń o powierzeniu wykonywania pracy, zezwoleń na pracę

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w dziale kadr i płac i/lub legalizacji zatrudnienia
  • Chęć rozwoju w zakresie zagadnień związanych z rozliczaniem oraz ewidencją czasu pracy, legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność za wyniki swojej pracy

Oferujemy

  • Kartę MultiSport
  • Prywatną opiekę zdrowotną – Luxmed
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego
  • Komfortowe warunki pracy

Benefity

Karnety na posiłki
Kawa i herbata
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Paczki świąteczne
Prywatna opieka medyczna