Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Młodszy Programista Sap

Obowiązki

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2.
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, łatwości nawiązywania kontaktu z ludźmi i utrzymywania relacji.
  • Min. rok doświadczenia zawodowego w pracy projektowej w systemie SAP

Wymagania

  • Opracowywanie dokumentacji z przeprowadzonego rozwoju aplikacji.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej w oparciu o specyfikację funkcjonalną.
  • Udzielanie wsparcia technicznego dla użytkowników systemów SAP oraz konsultantów odpowiedzialnych za aplikacje SAP.

Oferujemy

  • Firmowy must have: karta Multisport, opieka zdrowotna LuxMed, ubezpieczenie na życie PZU
  • Program onboardingowy