Młodszy Programista Baz Danych

Katowice
Oferta opublikowana31.03.2024
Oferta wygasa26.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Młodszy Programista Baz Danych

Obowiązki

  • Stosowanie dobrych praktyk programowania: clean code, code review
  • Budowanie i dostarczanie aplikacji
  • Udział w analizie wymagań i innych zadaniach jako pełnoprawny członek zespołu Agile lub praca w projekcie w modelu przyrostowym
  • Kontakt z klientem zagranicznym

Wymagania

  • Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w optymalizacji i strojeniu baz danych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia oraz umowę o pracę lub B2B do wyboru.
  • Udział w ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach.
  • Dofinansowania do pakietów sportowych i medycznych.