Młodszy Programista Asp Net

Kraków
Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Młodszy Programista Asp Net

Obowiązki

  • projektowanie i tworzenie oprogramowania w środowisku .NET,

  • udoskonalanie istniejących rozwiązań pod kątem technologii i wydajności,

  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz dokumentacji wdrożeniowej.

Wymagania

  • praktyczna znajomość w tworzeniu aplikacji w technologiach Microsoft .NET oraz ASP.NET MVC 5,

  • znajomość języka C#,

  • znajomość Web Services (REST,SOAP),

  • znajomość ORM (Entity Framework),

  • znajomość narzędzi JIRA, Confluence,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku pracy,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wyników pracy,

  • Pakiet benefitów: pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie.