Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Młodszy Pozycjoner

Obowiązki

  • przygotowywanie strategii pozycjonowania stron internetowych
  • samodzielna optymalizacja stron internetowych
  • przygotowywanie wytycznych i specyfikacji
  • analizę i raportowanie efektów
  • aktualizowanie swojej wiedzy

Wymagania

  • umiejętność korzystania z podstawowych narzędzi SEO (Senuto, Ahrefs, Screaming Frog, Majestic SEO, SEMStorm, Whitepress, Linkhouse,  – lub ich odpowiedników).
  • znajomość: Google Analytics, Google Search Console
  • znajomość systemów zarządzania treścią (Wordpress, Joomla, PrestaShop, Shopper)

Oferujemy

  • profesjonalne wdrożenie
  • przyjemną atmosferę w zgranym kreatywnym teamie
  • premie uznaniowe i motywacyjne
  • szybka możliwość awansu i rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji