Oferta opublikowana02.04.2024
Oferta wygasa27.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • kontrola prawidłowości działania maszyn zgodnie z zapisami w dokumentacji technicznej i montażowej,
  • udział w przeglądach, konserwacjach i naprawach maszyn i urządzeń,
  • praca zgodnie z zasadami 6S.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie o profilu mechanicznym lub zbliżonym,
  • aktualne uprawnienia elektroenergetyczne (SEP),
  • znajomość budowy i systemów sterowania maszyn – rysunki, schematy,
  • znajomość układów sterowania hydrauliką siłową i pneumatyką,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych,
  • doświadczenie zawodowe w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym,
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office),
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • dyspozycyjność.
  • uprawnienia na wózki widłowe i suwnicę,
  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • premia miesięczna, nagroda kwartalna, nagroda jubileuszowa,
  • dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, paczki mikołajkowe, świadczenie świąteczne, dzień rodzinny i inne),
  • pakiety benefitów pracowniczych (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport Benefit),
  • program poleceń pracowników,
  • szerokie pole rozwoju zawodowego,
  • kursy językowe i szkolenia,
  • sekcje sportowe (piłka nożna, siatkówka),
  • świetna lokalizacja miejsca pracy,
  • parking dla pracowników,
  • praca w dynamicznej firmie,
  • możliwość rozwoju,
  • doskonała atmosfera w pracy.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Paczki świąteczne
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie nauki języków obcych
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1