Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Lakiernik samochodowy

Obowiązki

Obowiązki:

  • przygotowywanie powierzchni do lakierowania
  • wykonywanie napraw powłok lakierniczych
  • lakierowanie elementów nadwozi
  • stała kontrola jakości lakierowanych elementów

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku lakiernika samochodowego w autoryzowanych serwisach  min. 3 lata
  • znajomość technologii napraw powłok lakierniczych
  • wykształcenie kierunkowe (mile widziane)
  • wysoka samodzielność i motywacja do pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dodatkową prywatną opiekę medyczną
  • odzież roboczą
  • długofalową pracę w systemie zmianowym
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie