Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżabadania i rozwój

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Laborant

Obowiązki

Zakres zadań i obowiązków:

  • Wykonywanie prac laboratoryjnych
  • wykonywanie próbek
  • badanie właściwości pobranych materiałów
  • badanie właściwości powłok
  • badanie surowców
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z analizą wyników laboratoryjnych

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku laboranta w branży chemicznej lub pokrewnej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym lub w kontroli jakości
  • Znajomość sprzętów laboratoryjnych
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność obsługi komputera: Microsoft Office - Excel, Word, Outlook

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifiakcji
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe premie
  • Pakiet benefitów