Umowa o pracę8 000-9 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa19.05.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Wstęp

  • Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera na rynku outsourcingu usług księgowych, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Księgowy(-a)/ Accountant. (*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

Obowiązki

  • Kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych pod nadzorem Kierownika Zespołu zarówno dla spółek polskich, jak i firm z kapitałem zagranicznym,
  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów finansowych,
  • Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji do odpowiednich Urzędów,
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań finansowych oraz miesięcznych bilansów,
  • Autoryzowanie płatności oraz obsługa audytów księgowych i podatkowych,
  • Bieżący kontakt z klientem.

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Hybrydowy model pracy (3 dni w biurze, 2 dni home office),
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, bezpłatne kursy językowe),
  • Komfortowe warunki pracy.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Dofinansowanie nauki języków obcych
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1