Oferta opublikowana05.02.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżait

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działań kierownika projektu,
  • stała współpraca z działem operacyjnym i rekrutacyjnym,
  • współpraca bezpośrednio z klientem
  • organizowanie i zarządzanie pracą zespołu
  • zarządzanie całą dokumentacją danego projektu,
  • dbanie o wizerunek i rozwój firmy na rynku niemieckim

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (min B2) - warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B
  • wielozadaniowość oraz umiejętność planowania działań
  • komunikatywność
  • zorientowanie na cel

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premia miesięczna
  • służbowy samochód po 6 m-cach współpracy
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami
  • możliwość korzystania z firmowego zakwaterowania
  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy i awans na stanowisko Operations Managera
  • niezbędne narzędzia do pracy (służbowy iPhone i MacBook)

HR Xperience Poland sp. z o.o.

W skład XPERIENCE GROUP wchodzi HR XPERIENCE, w ramach której od 2015 roku działamy na rynku europejskim jako dostawca w zakresie usług personalnych.

Oprócz rekrutacji na polskim rynku pracy, specjalizujemy się w pozyskiwaniu pracowników z Europy Wschodniej.

Dzięki doświadczeniu oraz standardom wsparcia operacyjnego pracowników tymczasowych, opartym na bogatym doświadczeniu projektowym i zorientowaniu na procesy na wszystkich poziomach organizacji, możemy pochwalić się współpracą z największymi, międzynarodowymi firmami o ugruntowanej pozycji na rynku. W stosunku do naszych pracowników kierujemy się zasadą fair play. Takie samo podejście stosujemy do naszych Klientów, którzy pragną spełnić marzenia o posiadaniu własnego apartamentu. Tym zajmuje się kolejna spółka z naszej rodziny. W 2021 roku powstało PRO XPERIENCE, które działa w branży deweloperskiej i skupia w swoim zespole doświadczoną kadrę realizującą projekty z zakresu nieruchomości wypoczynkowych, mieszkaniowych i komercyjnych.

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1