Koordynator - Kierownik Produkcji

Słupsk
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Koordynator - Kierownik Produkcji

Obowiązki

Zakres zadań:

  • Kontrola realizacji zadań produkcyjnych
  • Wdrażanie rozwiązań optymalizujących produkcję
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Utrzymanie ciągłości produkcji
  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych

Wymagania

Oczekiwania:

  • Umiejętność zarządzania dużym zespołem osób
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomość koncepcji Lean
  • Dyplom uczelni wyższej
  • Wysokorozwinięte zdolności przywódcze

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stałą pracę
  • Odpowiedzialne stanowisko
  • Ciekawe zadania
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bony świąteczne