Konsultant ds. Rekrutacji

Warszawa
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa17.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace

Wstęp

  • W związku z dynamicznym rozwojem iView Recruitment poszukujemy doświadczonego specjalisty do naszego zespołu. Jeśli szukasz organizacji, z którą będziesz mógł/mogła związać się na dłużej, a praca w dynamicznym środowisku daje Ci energię do działania.

Obowiązki

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych „end to end” na stanowiska średniego i wyższego szczebla, a także prowadzenie projektów executive
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów przy wykorzystaniu nowoczesnych metod i narzędzi
  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych oraz weryfikacja kompetencji kandydatów
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za koordynowanie procesów rekrutacyjnych na każdym etapie
  • Udział w badaniach rynku oraz sporządzaniu raportów
  • Pełnienie roli partnera biznesowego dla klientów firmy

Wymagania

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych „end to end” zdobyte w agencji rekrutacyjnej
  • Jesteś dyspozycyjny do pracy na pełen etat
  • Komunikatywność to Twoja mocna strona
  • Osiąganie wyznaczonych celów jest dla Ciebie ważne
  • Wiesz jak istotna jest dobra organizacja czasu pracy
  • Jesteś osobą wielozadaniową
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska wyższego szczebla (mile widziane)
  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwości rozwoju i poszerzenia kompetencji zawodowych
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość realizacji procesów rekrutacji dla liderów z różnych branż
  • Elastyczny czas pracy

Benefity

Spotkania integracyjne
Dofinansowanie zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1