Oferta opublikowana08.02.2024
Oferta wygasa01.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu specjalistycznych linii pakujących
  • Kompleksowe tworzenie dokumentacji technicznej
  • Udział w pracach badawczo-rozwojowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o kierunku mechanicznym,
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych,
  • Znajomość programów do projektowania 3D,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Chęć rozwoju/ gotowość do szkoleń,
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • sumienność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opiekę medyczną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w komfortowym biurze projektowym oraz w nowoczesnych halach produkcyjnych
  • Obcowanie z najnowszymi urządzeniami u lidera branży
  • Praktyczny udział w rozwoju myśli technicznej firmy i nabywanie doświadczenia
  • Wewnętrzną ścieżkę rozwoju
  • Dostęp do pomieszczenia rekreacyjno-wypoczynkowego w biurowcu RADPAK
  • Szkolenia branżowe
  • Dofinansowania do studiów zaocznych
  • Ruchomy czas pracy
  • Wysoką pozycję w strukturze organizacyjnej firmy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji dającej duże możliwości do kreowania własnych rozwiązań
  • Dofinansowania wypoczynku z ZFŚS
  • Parking firmowy

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie wypoczynku

Dodatkowe informacje

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prośba o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1