Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Konstruktor Budowlany

Obowiązki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • modelowanie obiektów budowlanych w środowisku BIM z użyciem specjalistycznego oprogramowanie dla prefabrykacji (IMPACT for AutoCAD);
  • projektowanie elementów prefabrykowanych konstrukcji w budynkach mieszkalnych, biurowych, przemysłowych, inwentarskich oraz w budowlach inżynierskich;
  • analiza statyczna i wytrzymałościowa; wymiarowanie konstrukcji prefabrykowanych w oparciu o Eurocode z uwzględnieniem specyfiki technologii;
  • przygotowywanie rysunków warsztatowych na potrzeby zakładów produkcji;
  • przygotowywanie dokumentacji montażowej oraz planów zbrojeniowych;
  • praca w środowisku międzynarodowym – komunikacja w języku angielskim.

Wymagania

WYMAGANIA

  • dyplom inżyniera budownictwa;
  • bardzo dobra znajomość AutoCAD;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym;
  • wiedza z zakresu projektowanie konstrukcji żelbetowych; doświadczenie w tej dziedzinie będzie atutem;
  • dobra organizacja pracy własnej, rzetelność i terminowość.

Oferujemy

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • podnoszenie kwalifikacji i rozwój osobisty; zagraniczne wyjazdy szkoleniowe;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • elastyczne godziny pracy;
  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie całego zespołu;