Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Transportu

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • nadzór nad prawidłową realizacją zleceń
  • negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami
  • planowanie budżetu
  • kontrola stanu technicznego taboru
  • prowadzenie dokumentacji transportowej

Wymagania

Prześlij do nas CV, jeżeli:

  • bardzo dobrze orientujesz się w branży TSL
  • potrafisz zarządzać zespołem
  • masz wykształcenie wyższe kierunkowe
  • biegle znasz język angielski (inne języki będą atutem)
  • masz zdolności analityczne i negocjacyjne

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • dobre wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • pracę pełną wyzwań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pakiet benefitów