Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Junior Delphi Developer

Obowiązki

  • udział w projektach realizowanych na potrzeby sektora branży finansowej,
  • programowanie nowych funkcjonalności w oparciu o dostarczoną specyfikację,
  • tworzenie interfejsu użytkownika,
  • dbałość o wysoką jakość kodu,
  • dbałość o wysoką wydajność funkcjonalności,
  • współpraca z innymi programistami, analitykami.

Wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe techniczne,
  • znajomość języka angielskiego (minimum czytanie dokumentacji technicznej),
  • umiejętność programowania obiektowego,
  • dobra znajomość środowiska Delphi,
  • znajomość teorii relacyjnych baz danych,
  • umiejętność pisania skryptów w SQL,
  • doświadczenie w pracy z Delphi XE5, XE10,
  • znajomość pakietu komponentów DevExpress,
  • doświadczenie w programowaniu serwisów SOAP/REST,
  • znajomość PL/SQL, SQL,

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B,
  • home office,
  • współpracę z ekspertami,
  • dzielenie się wiedzą,
  • ciekawe projekty,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • opiekę zdrowotną,
  • kartę sportową,
  • fundusz kulturalny,
  • dofinansowanie wypoczynku