Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier mechanik

Obowiązki

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za:

  • nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń
  • analizowanie i zestawienie wyników przeglądów
  • prace nad doskonaleniem przebiegu i technologii produkcji
  • wykonywanie rysunków technicznych pomieszczeń, budynków, maszyn, urządzeń i części zamiennych zgodnie z zasadami BHP, PPOŻ oraz SEP
  • nadzór nad działaniem systemów informatycznych wspomagających Dział Utrzymania Ruchu
  • prowadzenie dokumentacji zespołu technicznego zgodnie z przyjętymi standardami
  • terminową realizacje zleconych projektów

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne
  • znajomość branży spożywczej
  • wiedza dotycząca technologii produkcji
  • wiedza w zakresie funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 2 lata
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • innowacyjność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • szkolenia oraz rozwój kwalifikacji
  • nagrody i premie
  • program wdrożenia