Fakturzystka / Fakturzysta

Kraków
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa28.07.2024
Branżafinanse / księgowość

Human Craft  to renomowana firma z ponad 8-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w outsourcingu zatrudnienia, świadcząca kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw z różnych branż i sektorów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: Fakturzystki / Fakturzysty. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przetwarzanie faktur, kontrolę dokumentów finansowych oraz zapewnienie dokładności i terminowości w procesie wystawiania faktur. Szukamy kandydata, który będzie dokładny, sumienny oraz potrafi pracować w zespole.

Obowiązki

  • Zapewnienie terminowego oraz zgodnego z wymogami wystawiania faktur.
  • Weryfikacja merytoryczna oraz wprowadzanie faktur kosztowych, sprzedażowych oraz pozostałych dokumentów księgowych do systemów firmowych.
  • Opisywanie otrzymanych dokumentów, windykacja należności oraz obsługa wezwań do zapłaty.
  • Przyporządkowywanie, digitalizowanie i archiwizowanie dokumentacji związanej z fakturami.
  • Monitorowanie terminów płatności oraz podejmowanie działań w przypadku opóźnień.
  • Ścisła i rzetelna współpraca z pozostałymi działami w firmie.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z księgowością lub finansami).
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 1 roku.
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych, w tym MS Excel oraz programów księgowych.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach dużej ilości dokumentów.
  • Dokładność, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Praca biurowa z wygodnym położeniem w samym sercu miasta.
  • Narzędzia pracy: laptop i telefon komórkowy.
  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.