Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaadministracja biurowa

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Executive Assistant

Obowiązki

Czym się zajmiesz:

- zarządzaniem kalendarzem spotkań i narad,

- organizacją wyjazdów służbowych,

- przygotowaniem idei wydarzeń firmowych, wdrażaniem jej w życie i rozliczeniem,

- dbałością o zaopatrzenie gabinetu (kuchnia, materiały biurowe, płynne działanie narzędzi pracy itp.),

- współpracą z działami firmy, innymi zadaniami zleconymi przez przełożonego w zakresie HR, finansów, rekrutacji, itp.

Wymagania

Idealny/a kandydat/ka ma:

- min. 3-letniego doświadczenia w zarządzaniu biurem lub asystowaniu kierownictwu,

- znajomość oprogramowania do współdzielonej pracy,

- doskonałe zdolności komunikacyjne w mowie i piśmie,

- entuzjazm, proaktywność, zdolności organizacyjne,

- umiejętność przewidywania potencjalnych problemów i skutecznego zapobiegania im.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

- atrakcyjną płacę,

- szkolenia,

- wygodne biuro.