Excel lub SQL ANALITYK FINANSOWY

Łódź
Oferta opublikowana13.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżait

Wstęp

Oferujemy wynagrodzenie 5500 – 7500 PLN brutto,  pakiet benefitów, profesjonalne szkolenia, zatrudnienie na umowę o pracę

Zatrudnienie w Łodzi dla Banku

Praca hybrydowa

Obowiązki

Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, IT

Znasz język angielski B2

Dobrze posługujesz się MS Excel

Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i znasz na poziomie podstawowym SQL

Wymagania

Analizą danych

Weryfikacją procesów i utrzymaniem danych finansowych

Oferujemy

Szerokie możliwości rozwoju

Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia zawodowego

Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

Bogaty pakiet benefitów obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, karty sportowe, bilety do kina, lunche firmowe

Dodatkowe informacje

Zapraszamy do aplikowania. W tytule prosimy napisać ANALITYK + SQL

jobs@personnelandmedia.com