Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Ekonomista

Obowiązki

  • przyjęcie i rejestracja dokumentów potwierdzających wydanie towarów: dowodów WZ, protokołów, umów handlowych, zestawień, wykazów
  • sprawdzanie i analiza w/w dokumentów pod względem rachunkowym i formalnym oraz zgodnie z przepisami rachunkowymi
  • klasyfikacja sprzedaży towarów i usług w zakresie zastosowania stawki VAT oraz naliczenie podatku VAT należnego
  • wprowadzanie danych do wystawiania faktur
  • przyjęcie i analiza danych wystawienia not obciążeniowych

Wymagania

  • umiejętność obsługi programów komputerowych MS Office
  • dyspozycyjność
  • umiejętność planowania
  • precyzja i dokładność wykonywanej pracy
  • wykształcenie średnie, lub wyższe w zakresie rachunkowości

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i kompetencji,
  • uczestnictwo w ciekawych i złożonych projektach,
  • fundusz świadczeń socjalnych.