Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Dekarz

Obowiązki

Do Twoich zadań będzie należało

  • układanie nowych dachów płaskich i skośnych,
  • grzanie pap termozgrzewalnych
  • wymiana pokryć dachowych,
  • renowacja starych dachów,
  • inne prace wykończeniowe.

Wymagania

Oczekujemy:

  • twojego doświadczenia w zawodzie dekarz,
  • umiejętności grzania pap termozgrzewalnych
  • doświadczenia z pracą przy pokryciach dachowych,
  • umiejętności samodzielnego i sumiennego wykonywania zleconych zadań,
  • jeśli posiadasz uprawnienia i certyfikaty zawodowe to chętnie je zobaczymy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilną pracę,
  • wynagrodzenie, które spełni Twoje oczekiwania,
  • dojazd do miejsca wykonywanej pracy,
  • płatne nadgodziny