Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Barman

Obowiązki

Do Twoich zadań będzie należało:

  • obsłgiwanie naszych Gości na najwyższym poziomie
  • prezentowanie Gościom oferty drinków i napojów oraz ich serwowanie
  • dbanie o porządek stanowiska pracy
  • wykonywanie obowiązków zgodnie ze standardami obiektu
  • dbanie o prawidłową pracę baru

Wymagania

Wymagamy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomości tajnków przygotowywania drinków
  • wysoka kultura osobista
  • biegłej znajomości języka polskiego i rosyjskiego
  • mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • duże napiwki
  • pracę w młodym, fajnym zespole
  • pracę na pełen etat