Asystent Projektanta Budowlanego

Słupsk
Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Asystent Projektanta Budowlanego

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • tworzenie modeli obliczeniowych i wymiarowanie konstrukcji budynków żelbetowych z zakresu budownictwa mieszkaniowego-wielorodzinnego i biurowego
  • tworzenie modeli obliczeniowych i wymiarowanie konstrukcji obiektów budownictwa przemysłowego, żelbetowych-prefabrykowanych i stalowych
  • udział w sporządzaniu projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie rysunków szalunkowych i zbrojeniowych, opisów technicznych etc.
  • wykonywanie modeli obliczeniowych oraz rysunków konstrukcji w 2D i 3D
  • tworzenie projektów warsztatowych konstrukcji stalowych przy pomocy oprogramowania 3D
  • pracę w większych zespołach projektowych

Wymagania

Wymagania:

  • wymagane wyższe wykształcenie w zakresie projektowania konstrukcji lub kierunkowe techniczne
  • studenci studiów magisterskich 2-go stopnia wymagana dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu
  • wymagamy dobrej znajomości norm i przepisów oraz ogólnej wiedzy technicznej z zakresu projektowania i tworzenia dokumentacji
  • dobra znajomość oprogramowania AutoCAD
  • wskazana znajomość programów z rodziny ABC, RM-win, Allplan, SCIA
  • mile widziana znajomość nakładki BW-CAD
  • sumienność, rzetelność i samodzielność
  • dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inne formy preferowane przez kandydata
  • pracę w młodym zespole w swobodnej atmosferze
  • naukę i pracę przy pomocy programów obliczeniowych i graficznych 2D i 3D
  • udział w projektach renomowanych architektów i wykonawców
  • możliwość rozwoju zawodowego