Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk IT

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Budowanie specyfikacji projektowej zgodnie z ustalonym standardem
  • Wspieraniee klienta w rozpoznaniu i doprecyzowaniu potrzeb
  • Definiowanie, weryfikowanie i zarządzanie wymaganiami w ciągu całego procesu wytwarzania oprogramowania
  • Przełożenie biznesowych potrzeb klienta na język zrozumiały dla zespołu programistycznego
  • Tworzenie dokumentacji oraz wizualizacji procesów pomagających zebrać i usystematyzować biznesową wiedzę projektową
  • Budowanie wiedzy domenowej w zespole
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w przeprowadzaniu analizy biznesowej i systemowej w projektach informatycznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ze względu na współpracę z międzynarodowymi klientami
  • Znajomość notacji UML
  • Komunikatywność, samodzielność oraz zdolności analitycznego myślenia

Oferujemy

Oferujemy:

  • Elastyczną formę współpracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Atrakcyjne benefity
  • Premie uznaniowe